Kasacja pojazdów

Nasza oferta to również skup i kasacja pojazdów. Oferujemy państwu skup starych samochodów które nadają się już tylko na złom. Kupimy auta niesprawne, uszkodzone, rozbite, stare, zardzewiałe i takie których nikt już nie chce. Skupujemy nawet pojazdy bez ważnego przeglądu jak i ubezpieczenia OC. Złomowanie aut oferuje dobre ceny i odbiór samochodów bezpośrednio z miejsca aktualnego postoju. Dysponujemy własnym holownikami, które codziennie odbierają uszkodzone samochody z pod państwa domu, pracy, szkoły czy mieszkania.

kasacja pojazdów

Dlaczego kasacja pojazdów to dobre rozwiązanie na stare auto ?

Co zamierzasz zrobić z samochodem którego nikt już nie chce kupić ? Oddaj go nam i pozbądź się problemu. Damy Tobie jeszcze na nim zarobić. Skupujemy wszystkie samochody po indywidualnej wycenie. Kupimy samochody których nie chce nasza konkurencja. Skupujemy wszystkie marki i modele za gotówkę. Interesują nas nawet auta rozbite, stare, zniszczone i pordzewiałe. Kupimy też pojazdy bez ważnego przeglądu technicznego i ubezpieczenia OC. Każdy pojazd jest dla nas cenny. Za każdy zapłacimy gotówką.

złomowanie aut

Czy złomowanie aut coś kosztuje ?

Nie bierzemy od państwa pieniędzy za nasze usługi. To my płacimy państwu za każdy stary samochód. Niezależnie od tego czy jest cały i sprawnie, czy uszkodzony my i tak za niego zapłacimy. Złomowanie aut to skuteczny sposób na wszystkie samochody których nie można już sprzedać w tradycyjny sposób. Dzwoniąc do nas masz pewność iż kupimy od Ciebie każdy samochód i w każdym stanie. Dodatkowo zapewniamy państwu odbiór uszkodzonych samochodów bezpośrednio z pod państwa domu.

Ile płacimy za stare samochody ?

Każde aut posiada inną wartość i tak też jest oceniane. Każdy samochód indywidualnie wyceniamy na podstawie rocznika, modelu i marki. Każdy samochód przedstawia inną wartość. Naturalnie lepiej płacimy za nowsze samochody a stare i zniszczone przedstawiają już tylko wartość złomową. Najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo a postaramy się wycenić państwa auto. Na podstawie krótkiej rozmowy podamy państwu przybliżoną wartość państwa pojazdu. Możliwe także że poprosimy o zdjęcia które pozwolą nam dokładniej wycenić państwa pojazd.