Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy cały czas do państwa dyspozycji. Oferujemy państwu różne możliwości kontaktu z nami. Skup i kasacja aut Police preferuje jednak kontakt telefoniczny. Jest to szybka i wygodna forma komunikacji która pozwala nam na uzyskanie od państwa wszystkich interesujących nas informacji. Dzięki temu jesteśmy w stanie dojść do porozumienia w ciągu zaledwie kilku minut rozmowy. Zadzwoń i przedstaw nam ofertę sprzedaży swojego samochodu.

kasacja aut police kontakt

Skup aut Police | Legalne złomowanie i kasacja pojazdów całe Zachodniopomorskie

Police 72-010

tel. +48 788-331-331

mail: biuro@skupautpolice.pl

Dlaczego najlepiej dzwonić do kasacja aut Police ?

Dzwoniąc do nas mają państwo natychmiastową informację zwrotną. Ze względu na ogrom pracy jaki posiadamy to wszelkie inne formy kontaktu mogą być znacznie utrudnione. Dlatego właśnie polecamy dzwonić do nas. Już podczas pierwszej rozmowy postaramy się wycenić państwa auto. Odpowiemy także chętnie na państwa wszystkie pytania. Wszelkie związane ze sprzedażą jak i kasacją informacje otrzymają państwo od nas podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Dzwoń śmiało jeżeli masz jakiekolwiek pytania

tel. kontaktowy: +48 788-331-331

Kolejną możliwą formą kontaktu jest naturalnie wysłanie do nas maila. Jesteśmy do państwa dyspozycji pod naszym adresem. Niestety ze względu na bardzo dużą ilość wysyłanych do nas wiadomości forma ta może ulec wydłużeniu. Dlatego właśnie proponujemy ją osobom którym nie zależy na natychmiastowej odpowiedzi. Pisząc do nas wiadomość warto zawrzeć w niej wszystkie dane techniczne pojazdu jak również umieścić zdjęcia samochodu. Pozwoli to nam na znacznie bardziej dokładną wycenę sprzedawanego lub złomowanego auta.

mail: biuro@skupautpolice.pl

Kolejną możliwą formą kontaktu są media społecznościowe oraz nasz formularz kontaktowy. Podobnie jak w przypadku kontaktu mailowego nie jesteśmy w stanie natychmiast odpowiadać na wszystkie wiadomości. Tak samo jak w przypadku kontaktu mailowego należy w wiadomości zawrzeć wszystkie informację dotyczące pojazdu, takie jak dane techniczne przebieg, stan oraz przesłać zdjęcia. Jeżeli państwo tego nie zrobią to prawdopodobnie zostaniecie i tak poproszeni o uzupełnienie brakujących informacji. Zapraszamy do kontaktu w każdej wyżej podanej formie.