Obszar działania

Od wielu lat pomagamy państwu pozbywać się samochodów w różnym stanie technicznym i wizualnym. Obszar działania skup samochodów Police to głównie miasto Police i okolice ale nie tylko. Obsługujemy całe województwo Zachodniopomorskie jak i okoliczne miasta i miejscowości. Nie musisz się więc martwić że nie będziemy zainteresowani twoim samochodem. Na terenie całego województwa pomożemy z każdym autem. Kupujemy samochody sprawne i niesprawne. Zapewniamy odbiór własnym transportem !

skup samochodów police

Czy obszar działania skup samochodów Police to całe województwo Zachodniopomorskie ?

Dokładnie tak. Nie wierzysz ? Sprawdź nas ! Działamy na terenie miasta Police, Szczecin jak i we wszystkich oddalonych miastach i miejscowościach. Zdecydowaliśmy się na tak duże pole działania ponieważ dbamy o państwa wygodę. Teraz nawet nie wychodząc z domu możesz sprzedać swój samochód szybko i sprawnie. Wystarczy tylko że dzwonisz do nas i przedstawisz ofertę sprzedaży swojego auta. Postaramy się kupić twoje auto od ręki. Skupujemy auta w każdym stanie i z każdego rocznika więc nie musisz się martwić że nie będziemy zainteresowani.

Czy dojeżdżacie do wszystkich miejscowości ?

Tak. Działamy wszędzie. Czy to mała miejscowość czy duże miasto. Możesz być pewny że na terenie województwa Zachodniopomorskiego dotrzemy w każde nawet najbardziej oddalone miejsce. Jesteśmy liderem skupu samochodów w całym regionie. Posiadamy własne holowniki które cały czas są do państwa dyspozycji. Jesteśmy największym skupem aut w okolicach Polic. Oferujemy państwu najlepsze warunki finansowe i szybką pomoc. Jeżeli myślisz o sprzedaży lub złomowaniu swojego samochodu to dzwoń do nas a pomożemy szybko i sprawnie.

Czy we wszystkich miejscowościach odbieracie auta lawetą gratis ?

Tak. Wszystkie miejscowości województwa Zachodniopomorskiego są przez nas obsługiwane i do wszystkich może dojechać nasza laweta po uszkodzone auto. Za odbiór od państwa starych lub uszkodzonych samochodów nie pobieramy żadnych opłat. Oznacza to iż przyjazd naszej lawety i odbiór samochodu nie generuje dla państwa żadnych kosztów. Za wszystkie auta czy to sprawne czy uszkodzone lub na złom płacimy. Każdy pojazd jest indywidualnie wyceniany. Zadzwoń i przekonaj się ile dostaniesz za swoje auto.